O nás

Odstavec 1

Jsme menší rodinnou realitní kanceláří a veškeré záležitosti spojené s převodem nemovitostí vyřizujeme podstatně levněji než velké realitní kanceláře.
Máme jedinečné know-how, na základě kterého jsme schopni poradit, co je potřeba udělat pro úspěšný a rychlý prodej či koupi nemovitosti. Oproti jiným realitním kancelářím, máme rozsáhlou celoplošnou inzerci, dostatečný počet zkušených makléřů a opravdovou znalost místního realitního prostředí.
Případnou provizi můžeme buď rozdělit mezi kupujícího a prodávajícího, popř. můžeme celou provizi přenést na kupujícího, takže v konečném výsledku může být pro prodávajícího spolupráce s naší realitní kanceláří zcela zdarma.
Kombinací mnoha jedinečných marketingových postupů a produktů nabízíme špičkové služby a ještě mnohem více. Nabízíme : Vlastní prověřené a dlouholeté know-how v oblasti realitní činnosti Právní poradenství zdarma – mnohaletá zkušenost v realitní a advokátní praxi Finanční poradenství zdarma, stanovíme správnou prodejní cenu Profesionální přístup, odborné provedení úskalím realitního trhu Individuální marketing s vysokou úspěšností prodeje – ostatní inzerují, my prodáváme.
Pomůžeme kupujícím s financováním kupované nemovitosti V žádném případě nejsme jen "jednou z mnoha kanceláří". Naším cílem je hlavně svými odbornými znalostmi pomáhat lidem v problematice realit a jejich koupě a prodeje. To nelze obsáhnout několika řádky, určitě je vhodná osobní konzultace, ve které klienty seznámíme se způsobem naší práce, co je potřeba udělat pro prodej nemovitosti, co konkrétně můžeme udělat my a na závěr přijmeme společné rozhodnutí, zda můžeme spolupracovat nebo ne. K tomu je třeba stanovit správnou prodejní cenu nemovitosti – poskytujeme zdarma srovnání a stanovení tržní prodejní ceny nemovitosti, řádně nemovitost připravit na prodej, zajistit odpovídající marketing - mimo jiné osobní marketing makléře, den otevřených dveří a další, nemovitost řádně inzerovat nejen na internetu, označit nemovitost pro potenciální kupce a vybrat správné a bonitní kupující. A my rovněž nepřijímáme každou zakázku, vždy se rozhodujeme až po získání všech relevantních informací v daném obchodním případu.
Prodávané nemovitosti nabízíme na více než 40 inzertních místech, na internetu, ale i v tisku. Určitě je velký rozdíl, pokud se týká úspěšnosti prodeje, zda inzerát osloví pouze desítky zájemců nebo desítky tisíc zájemců. V případě většího počtu zájemců provádíme prodej formou „dražby“ ve prospěch nejvyšší nabídky, takže nabízená nemovitost je prodána za maximální možnou cenu pro prodávajícího. Jako zvláštní přidanou hodnotu poskytujeme bezplatné poradenství v oboru realit, právní poradenství i potenciálním zákazníkům, kteří nemusí být našimi klienty – snažíme se lidem pomáhat v problematice realit a jejich prodeji. Působíme po celé republice, specializujeme se ale převážně na Zlínský kraj. Realitní kancelář New Pretty Home s.r.o. se sídlem ve Vizovicích, Masarykovo nám. 17. New Pretty Home s.r.o. - Nový pěkný domov, to je název naší realitní kanceláře. A již tento název napovídá, že naším cílem je pomoci klientům diskrétně a seriózně při realizaci jejich představ, jak při koupi, tak při prodeji nemovitostí. Těšíme se na případnou spolupráci s vámi. JUDr. Josef Juga, Dr. h. c. Jednatel a manažer společnosti, Specialista v oboru realit, práva nemovitostí, oddlužení, insolvence a exekucí, Člen Komory specialistů pro krizové řízení a insolvenci v ČR Člen Realitní komory ČR

Odstavec 2

Vyhledávání nemovitostí

WWW stránky dodala společnost ART Data, s.r.o.. Napojeno na Realitní software ESTATIX a Redakční systém REDIX.